Příspěvky se štítkem ‘realitní inzerce’

Pronájem s realitkou nebo bez realitky?

Úterý, Září 21st, 2010
podnájem či pronájem?

Pronájmy a prodeje bytů bez realitky se během několika málo let staly v ČR velice populární. Určitě není potřeba představovat v tomto směru revoluční projekt www.bezrealitky.cz, na který navázalo několik dalších serverů.  Bohužel většina webů zaměřených na pronájem či prodej nemovitostí bez realitky je příliš vyhraněna na pronájem bez realitky a znemožňuje na svých stránkách inzerovat nemovitosti také realitním kancelářím.
(Pokračování textu…)

Spouštíme i-pronájem.cz !

Pátek, Září 17th, 2010

Hello world!

Humbuk kolem realitního serveru Sreality.cz

Úterý, Březen 16th, 2010

V realitách jde o prachyNejvětší realitní server na českém internetu, Sreality.cz, jehož provozovatelem je Seznam.cz, oznámil počátkem února tohoto roku svým zákazníkům, tedy inzerujícím realitním kancelářím, že od 1. dubna dojde ke změně v účtování poplatků za realitní inzerci. Záhy se rozpoutaly vášnivé diskuze, do kterých přispívaly zejména nespokojené realitní kanceláře. V čem změna v účtování spočívala a proč se inzerujícím realitním kancelářím nelíbila?
(Pokračování textu…)

Nový blog realitního serveru r365.cz spuštěn

Pátek, Březen 5th, 2010
Startujeme!

Blog r365.cz vám přináší aktuální informace týkající se trhu s nemovitostmi, 365 dní v roce. Hlavní témata blogu: trendy na realitním trhu, užitečné informace  při koupi, prodeji nebo pronájmu domu či bytu, nebytových prostor a pozemků, aktuální developerské projekty.
(Pokračování textu…)