Pronájem s realitkou nebo bez realitky?

podnájem či pronájem?

Pronájmy a prodeje bytů bez realitky se během několika málo let staly v ČR velice populární. Určitě není potřeba představovat v tomto směru revoluční projekt www.bezrealitky.cz, na který navázalo několik dalších serverů.  Bohužel většina webů zaměřených na pronájem či prodej nemovitostí bez realitky je příliš vyhraněna na pronájem bez realitky a znemožňuje na svých stránkách inzerovat nemovitosti také realitním kancelářím.

Na webu i-pronajem.cz jsme se rozhodli zveřejňovat jak pronájem bytů od RK tak přímo od majitelů. Díky tomu mají návštěvníci mnohem větší výběr bytů a domů k pronájmu. Pokud bude někdo chtít zobrazit pouze inzeráty „bez realitky“ stačí vybrat odpovídající filtr. Stejně tak není problém zobrazit pronájmy od realitních kanceláří.

Výhody konceptu „2 v 1“

Věříme tomu, že oba dva tábory, tzn. jak majitelé, kteří si pronajímají byty sami, tak realitní kanceláře, si takto na jednom realitním webu mohou navzájem pomoci ke získání zájemců o pronajímané nemovitosti. Rádi bychom v dalších článcích blíže rozebrali výhody a nevýhody pronájmů zprostředkovaných realitkou nebo bez realitky.

Comments are closed.